Un bărbat în vârstă de 37 de ani din localitatea Miorcani din comuna Rădăuţi Prut a fost internat pe Secţia de psihiatrie a Spitalului Judeţean de Urgenţă „Mavromati”, după ce ar fi agresat un alt bărbat de 63 de ani şi l-ar fi aruncat într-o fântână, victima decedând la scurt timp, a declarat, pentru AGERPRES, prim-procurorul Parchetului de pe lângă Tribunalul Botoşani, Valeriu Chihaia. Potrivit acestuia, autorul locuia în aceeaşi casă cu victima, iar în noaptea de 13 spre 14 ianuarie cei doi ar fi avut un conflict spontan, care a degenerat. „După ce l-a agresat în locuinţă, autorul l-a … Continuă lectura Bărbat internat la Psihiatrie, după ce a bătut un bătrân şi l-a aruncat în fântână; victima a decedat
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba